2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Giden Öğrenci Ön Değerlendirme Sonuçları

2019-2020 Eğitim öğretim yılı güz veya güz ve bahar dönemleri için başka üniversitelerde “Farabi Öğrencisi” olmak isteyen üniversitemiz öğrencilerinin başvuruları, Farabi Koordinatörlükleri ve Bölüm Başkanlıklarınca değerlendirilmiştir. Yapılan değerlendirme sonucunda başvurusu uygun bulunan öğrencilerin başvuru evrakları başvuru yaptıkları üniversitelere gönderilmiştir.

Öğrencilerimizin “Farabi Öğrencisi” olma hakkı kazanıp kazanmadıkları başvuru yaptıkları üniversite tarafından yapılan değerlendirme sonucunda kesinlik kazanacak olup; kazanan öğrencilerin listesi yine farabi.hacibayram.edu.tr adresinde yayınlanacaktır. (Öğrencilerimizin “Farabi Öğrencisi” olma hakkı kazanıp kazanmadıklarını, gitmek istedikleri üniversitelerin Farabi sayfalarından da takip edebilirler.)

Karşı üniversite tarafından kabul edilen öğrencilerimize, öğrenim protokollerinin hazırlanması süreci ile ilgili olarak Mayıs ayı içerisinde bir bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantının günü ve saati sonuçların açıklanmasının ardından farabi.hacibayram.edu.tr sayfasında duyurulacaktır.

Ön değerlendirme sonuçları için tıklayınız.